Pirmasis lietuviskas Perfect World info saltinis (forumas mires)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirmasis lietuviskas Perfect World info saltinis (forumas mires)

FORUMAS YRA MIRES BET NENUSIMINKITE.GAL KADA SUSIDOMESIM KOKIU KITU ZAIDIMU AR pw PATRAUKS ,TAIP JAU GAWOSI SU FORUMU ;) Jei norite pabendrauti ar siap mano skype: karkalaz1
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 closed beta = open beta

Go down 
+6
Harmageddon
Stunas
VanGuard
Sniegas
Pow3r.eXe
Ju5T
10 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Ju5T
Forumo Draugas
Ju5T


Pranešimų skaičius : 57
Registration date : 2007-08-04

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 14:47

Nežinau, ar čia yra nesusipratimas, ar PW staff'as rašydamas pridarė klaidų, bet man pavyko prisijungti į PW (nros dabar ir vyksta closed beta). Susimąsčiau, kai Powerexe pasakė, jog jis jau lošia. Tad ir pats pabandžiau - pavyko prisijungt. Taip kad, bandom PW Wink
Atgal į viršų Go down
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 14:56

Ju5T rašo:
Nežinau, ar čia yra nesusipratimas, ar PW staff'as rašydamas pridarė klaidų, bet man pavyko prisijungti į PW (nros dabar ir vyksta closed beta). Susimąsčiau, kai Powerexe pasakė, jog jis jau lošia. Tad ir pats pabandžiau - pavyko prisijungt. Taip kad, bandom PW Wink
As sito irgi buvau nesuprates,kaipgi as pasijungiau :DGalvojau kad i closed beta patenka ti atrinktieji Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sniegas
Admin
Sniegas


Pranešimų skaičius : 304
Age : 32
Location : Utena
Registration date : 2007-07-25

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 15:07

ok.. pradesiu sdn client siustis.
Atgal į viršų Go down
https://perfectworld.all-up.com
VanGuard
Mėgstantis Bendrauti
VanGuard


Pranešimų skaičius : 149
Registration date : 2007-07-30

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 15:15

Sniegas rašo:
ok.. pradesiu sdn client siustis.

ya ir jei rasi is kur siuncia padoriu greiciu o ne max 2kb/s tai pranesk Smile
Atgal į viršų Go down
Sniegas
Admin
Sniegas


Pranešimų skaičius : 304
Age : 32
Location : Utena
Registration date : 2007-07-25

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 15:17

Very Happy:D
Atgal į viršų Go down
https://perfectworld.all-up.com
Sniegas
Admin
Sniegas


Pranešimų skaičius : 304
Age : 32
Location : Utena
Registration date : 2007-07-25

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 15:19

Just ish kur siuntei?
Atgal į viršų Go down
https://perfectworld.all-up.com
Ju5T
Forumo Draugas
Ju5T


Pranešimų skaičius : 57
Registration date : 2007-08-04

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 16:09

Is FilePlanet (http://www.perfectworld.com.my/downloads-client.asp). 11 failu po 250mb, siunte man ~200KB/s greiciu
Atgal į viršų Go down
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 16:20

As is torento puciausi....Ju5T kox nick in game?


Elf Priest: 15lvl uhuhu Very Happy
Atgal į viršų Go down
VanGuard
Mėgstantis Bendrauti
VanGuard


Pranešimų skaičius : 149
Registration date : 2007-07-30

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 16:33

nieko nebus man teks laukt kada kokioj linkomanijoj ar torrent.lt atsiras Sad

Citata :
Elf Priest: 15lvl uhuhu
tipo ziauriai greitai levelis kyla?
Atgal į viršų Go down
Ju5T
Forumo Draugas
Ju5T


Pranešimų skaičius : 57
Registration date : 2007-08-04

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 16:55

Mano nick'as Derrick, Human Warrior (6lv) Wink Levelis tai kyla greitai, jei zinai, kaip kelt. Dabar tai daugiau plaukioju - kol susigaudau grafinej sasajoj, zemelapyje... Siaip nors ir rase, jog quest'ai bus idomus, kol kas teko tik su tokiais quest'ais susidurt - kill 5 monsters and bring quest items back. Gal del to, kad kl kas mazam levelyje?
Atgal į viršų Go down
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 17:24

Ju5T rašo:
Mano nick'as Derrick, Human Warrior (6lv) Wink Levelis tai kyla greitai, jei zinai, kaip kelt. Dabar tai daugiau plaukioju - kol susigaudau grafinej sasajoj, zemelapyje... Siaip nors ir rase, jog quest'ai bus idomus, kol kas teko tik su tokiais quest'ais susidurt - kill 5 monsters and bring quest items back. Gal del to, kad kl kas mazam levelyje?
Buna ir tokiu.Bet yra gan idomiu pvz skrysti ant medzio atrakint skrynia ir parnest ja....Arba reik kauptuko ir isravet tam tikru zoliu arba prikirst medzio....nesenai questa dariau kai reikejo uzmusti tokia dvase,be pagalbos niekaip neuzmusiau :)Yra ir questu daugiau susipazinimo su pasauliu reik skirst i tam tikra vieta ar panasei...

To kazkam kas klause apie lvl: Lvl geriause keltis per questus,paprastai grindint neapsimoka...
Atgal į viršų Go down
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 17:25

VanGuard rašo:
nieko nebus man teks laukt kada kokioj linkomanijoj ar torrent.lt atsiras Sad

Citata :
Elf Priest: 15lvl uhuhu
tipo ziauriai greitai levelis kyla?

Atsisiuk utorrent programa ir per ja gali atsisiut...ten bus failas ar kas ten globalo puslapyj
Atgal į viršų Go down
Ju5T
Forumo Draugas
Ju5T


Pranešimų skaičius : 57
Registration date : 2007-08-04

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 18:12

Pow3r.eXe rašo:
Ju5T rašo:
Mano nick'as Derrick, Human Warrior (6lv) Wink Levelis tai kyla greitai, jei zinai, kaip kelt. Dabar tai daugiau plaukioju - kol susigaudau grafinej sasajoj, zemelapyje... Siaip nors ir rase, jog quest'ai bus idomus, kol kas teko tik su tokiais quest'ais susidurt - kill 5 monsters and bring quest items back. Gal del to, kad kl kas mazam levelyje?
Buna ir tokiu.Bet yra gan idomiu pvz skrysti ant medzio atrakint skrynia ir parnest ja....Arba reik kauptuko ir isravet tam tikru zoliu arba prikirst medzio....nesenai questa dariau kai reikejo uzmusti tokia dvase,be pagalbos niekaip neuzmusiau :)Yra ir questu daugiau susipazinimo su pasauliu reik skirst i tam tikra vieta ar panasei...

To kazkam kas klause apie lvl: Lvl geriause keltis per questus,paprastai grindint neapsimoka...

Jo, grindint ziauriai neapsimoka. Darai quest'a, reikia uzmust 10 monstru. 10 monstru duoda 20% exp, o per quest'a gauni 150% (procentailiai 13% gauto exp'o dave mobai, o 87% dave quest'as, tai yra ~7x daugiau gauni is quest'o nei grindinamas)
Atgal į viršų Go down
VanGuard
Mėgstantis Bendrauti
VanGuard


Pranešimų skaičius : 149
Registration date : 2007-07-30

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 19:42

Pow3r.eXe rašo:
VanGuard rašo:
nieko nebus man teks laukt kada kokioj linkomanijoj ar torrent.lt atsiras Sad

Citata :
Elf Priest: 15lvl uhuhu
tipo ziauriai greitai levelis kyla?

Atsisiuk utorrent programa ir per ja gali atsisiut...ten bus failas ar kas ten globalo puslapyj

jau galejai suprast kad torrentai naudojuos ir taip nadoju utorrent bet is to globalo man traukia max 2kb/s
Atgal į viršų Go down
Sniegas
Admin
Sniegas


Pranešimų skaičius : 304
Age : 32
Location : Utena
Registration date : 2007-07-25

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 19:43

Man kaip wisada 20-28kb/s Surprised
Atgal į viršų Go down
https://perfectworld.all-up.com
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 19:51

VanGuard rašo:
Pow3r.eXe rašo:
VanGuard rašo:
nieko nebus man teks laukt kada kokioj linkomanijoj ar torrent.lt atsiras Sad

Citata :
Elf Priest: 15lvl uhuhu
tipo ziauriai greitai levelis kyla?

Atsisiuk utorrent programa ir per ja gali atsisiut...ten bus failas ar kas ten globalo puslapyj

jau galejai suprast kad torrentai naudojuos ir taip nadoju utorrent bet is to globalo man traukia max 2kb/s
Asq
Atgal į viršų Go down
Stunas
Forumo Draugas
Stunas


Pranešimų skaičius : 95
Age : 30
Location : Kedainiai
Registration date : 2007-07-30

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeSk. 09 30 2007, 21:24

As tai dar laukiu kada bus normaliai kurnors ideta torentuose siustis ar dc++.
Atgal į viršų Go down
http://www.google.lt
Sniegas
Admin
Sniegas


Pranešimų skaičius : 304
Age : 32
Location : Utena
Registration date : 2007-07-25

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimePir. 10 01 2007, 13:19

48.8% PW atsiunte. Ryt jau galesiu zaist Smile
Atgal į viršų Go down
https://perfectworld.all-up.com
Harmageddon
Forumo Naujokas
Harmageddon


Pranešimų skaičius : 31
Registration date : 2007-07-30

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimePir. 10 01 2007, 14:30

Aš gal šnd jei servas pasijungs pagaliau.. nes kiek supratau dabar jis offline.
Atgal į viršų Go down
vaitelis
Forumo Draugas



Pranešimų skaičius : 51
Registration date : 2007-07-30

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimePir. 10 01 2007, 14:57

nelabai apsimoka dbr kelti acc nes kai acidarys open beta istrins visus charus rendeer
Atgal į viršų Go down
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimePir. 10 01 2007, 15:41

Harmageddon rašo:
Aš gal šnd jei servas pasijungs pagaliau.. nes kiek supratau dabar jis offline.
Seip as tuo laiku zaidziau....
Atgal į viršų Go down
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimePir. 10 01 2007, 15:41

vaitelis rašo:
nelabai apsimoka dbr kelti acc nes kai acidarys open beta istrins visus charus rendeer
As zaidziu tam kad ismokt...
Atgal į viršų Go down
vaitelis
Forumo Draugas



Pranešimų skaičius : 51
Registration date : 2007-07-30

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimePir. 10 01 2007, 16:25

as tai kai neturiu ka veikt vaikstau po mapa Smile tai kas jau bande? kokie ispudziai?
Atgal į viršų Go down
Pow3r.eXe
Forumo Naujokas
Pow3r.eXe


Pranešimų skaičius : 47
Registration date : 2007-09-07

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimePir. 10 01 2007, 20:16

vaitelis rašo:
as tai kai neturiu ka veikt vaikstau po mapa Smile tai kas jau bande? kokie ispudziai?
Patiko,suzavejo ir nenuvyle...Good game kolkas ka maciau
Atgal į viršų Go down
Sniegas
Admin
Sniegas


Pranešimų skaičius : 304
Age : 32
Location : Utena
Registration date : 2007-07-25

closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitimeAntr. 10 02 2007, 14:17

94.7% PW Surprised
Atgal į viršų Go down
https://perfectworld.all-up.com
Sponsored content





closed beta = open beta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: closed beta = open beta   closed beta = open beta Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
closed beta = open beta
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kas Eis I Open Beta
» Perfect World English Open Beta

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pirmasis lietuviskas Perfect World info saltinis (forumas mires) :: Naujienos-
Pereiti į: